AC03000002209JACCS
Numer produktu DigiKey
PPC3W22ACT-ND - Taśma cięta (CT)
PPC3W22ATB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
AC03000002209JACCS
Opis
RES 22 OHM 3W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 Ohms ±5% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AC03000002209JACCS Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Seria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,217" x 0,512" (5,50mm x 13,00mm) (śr. x dł.)