AC03000001000JACCS | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AC03000001000JACCS |
Opis | RES 100 OHM 3W 5% AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 Ohms ±5% 3W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AC03000001000JACCS Modele |
Kategoria | Skład |
Seria | Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Temperatura robocza -40°C - 200°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Rezystancja | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Tolerancja | Rozmiar / wymiar 0,217" x 0,512" (5,50mm x 13,00mm) (śr. x dł.) |