AC01000003309JACCS
Numer produktu DigiKey
BC3217CT-ND - Taśma cięta (CT)
BC3217TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
AC01000003309JACCS
Opis
RES 33 OHM 1W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 Ohms ±5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, możliwość zabezpieczenia bezpiecznikiem topikowym, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AC01000003309JACCS Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-40°C - 200°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,433" (5,00mm x 11,00mm) (śr. x dł.)