715C40DKD25
Numer produktu DigiKey
715C40DKD25-ND
Producent
Numer produktu producenta
715C40DKD25
Opis
CAP CER 2500PF 40KV Y5U DISK
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2500 pF -20%, +80% 40000V (40kV) Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Dysk, metalowa złączka - gwintowana
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
715C40DKD25 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie, niski współczynnik rozproszenia
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
Dysk, metalowa złączka - gwintowana
Tolerancja
-20%, +80%
Rozmiar / wymiar
2,130" x 1,358" (54,10mm x 34,50mm) (śr. x dł.)