RP1010AX-50R0FN-91TR
Numer produktu DigiKey
4353-RP1010AX-50R0FN-91TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4353-RP1010AX-50R0FN-91TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
4353-RP1010AX-50R0FN-91TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RP1010AX-50R0FN-91TR
Opis
RES 50 OHM 1% 1W 1010
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 1010 (2525 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1010 (2525 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,100" (2,54mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,51mm)