RP0603CT-1000GN-96TR
Numer produktu DigiKey
4353-RP0603CT-1000GN-96TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4353-RP0603CT-1000GN-96TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
4353-RP0603CT-1000GN-96TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RP0603CT-1000GN-96TR
Opis
RES 100 OHM 2% 2.4W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±2% 2,4W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,060" x 0,030" (1,52mm x 0,76mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,51mm)