SL0850001A
Numer produktu DigiKey
570-SL0850001A-ND
Producent
Numer produktu producenta
SL0850001A
Opis
ICL 50 OHM 15% 1.1A 8MM
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 50 Ohms ±15% 1.1 A 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±15%
Prąd - maks. w stanie ustalonym
1.1 A
Seria
R przy prądzie
950 mOhms
Średnica
0,315" (8,00mm)
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)
R przy 25°C
50 Ohms