SL0510001
Numer produktu DigiKey
570-SL0510001-ND
Producent
Numer produktu producenta
SL0510001
Opis
ICL 10 OHM 15% 1A 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 10 Ohms ±15% 1 A 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±15%
Producent
Vishay Ametherm
Prąd - maks. w stanie ustalonym
1 A
Seria
R przy prądzie
400 mOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica
0,197" (5,00mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)
R przy 25°C
10 Ohms