H2KA150KA1CD00
Numer produktu DigiKey
2047-H2KA150KA1CD00-ND
Producent
Numer produktu producenta
H2KA150KA1CD00
Opis
UNICTRON A150A - 150KHZ LONG RAN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujnik ultradźwiękowy 150kHz
Kategoria
Napięcie - znamionowe
500V
Producent
Unictron Technologies Corporation
Kąt wiązki
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Bazowy numer produktu
Częstotliwość
150kHz