H2B4MH1F2F0100
Numer produktu DigiKey
2047-H2B4MH1F2F0100-ND
Producent
Numer produktu producenta
H2B4MH1F2F0100
Opis
LTE/4G FULL BAND FPC ANTENNA FPC
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
928MHz, 1,94GHz, 2,35GHz, 2,59GHz 2G, 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA Trasowanie płytki drukowanej Anteny RF 698MHz - 960MHz, 1,71GHz - 2,17GHz, 2,3GHz - 2,4GHz, 2,49GHz - 2,69GHz 1,2dBi, 2,6dBi, 2,8dBi, 3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
4
Producent
Unictron Technologies Corporation
Wzmocnienie
1,2dBi, 2,6dBi, 2,8dBi, 3dBi
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Kabel - 100mm
Status części
Aktywny
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Standard/grupa RF
Telefonia komórkowa
Typ mocowania
Samoprzylepna
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Wysokość (maks.)
0,006" (0,15mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
928MHz, 1,94GHz, 2,35GHz, 2,59GHz
Zastosowania
2G, 3G, CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA
Zakres częstotliwości
698MHz - 960MHz, 1,71GHz - 2,17GHz, 2,3GHz - 2,4GHz, 2,49GHz - 2,69GHz