Ilustracja dla 35A24-N30-F-M-C jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
35A24-N30-F-M-C
Numer produktu DigiKey
633-35A24-N30-F-M-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
35A24-N30-F-M-C
Opis
A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wysokie napięcie - moduł nieizolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście -35000V 860µA 23V - 30V Wejście
Kategoria
Moc (W)
30 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
Moduł
Typ
Wysokie napięcie - moduł nieizolowany
Rozmiar / wymiar
6,96" x 1,60" x 1,14" (176,8mm x 40,6mm x 40,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wejściowe (min.)
23V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wejściowe (maks.)
30V