K292J-A-SMPP(LD)
Numer produktu DigiKey
4912-K292J-A-SMPP(LD)-ND
Producent
Numer produktu producenta
K292J-A-SMPP(LD)
Opis
COAX ADAPT SMP TO 2.92MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącza koncentryczne (RF) - adaptery Gniazdo 2,92mm (OS-2.9), gniazdo żeńskie do Wtyczka SMP, wtyk męski 50Ohm
Kategoria
Impedancja
50Ohm
Prod.
Styl
Proste
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Zatrzask, gwintowany
Typ adaptera
Wtyczka na gniazdo
Częstotliwość - maks.
40 GHz
Typ konwersji
Międzyseryjny
Powłoka styku środkowego
Złoto
Seria adaptera
Materiał korpusu
Stal nierdzewna
Płeć elementu środkowego
Żeńskie - męskie
Materiał styku środkowego
Miedź berylowa
Konwersja z (strona adaptera)
Gniazdo 2,92mm (OS-2.9), gniazdo żeńskie
Cykle współpracy
500
Konwersja na (strona adaptera)
Wtyczka SMP, wtyk męski
Temperatura robocza
-55°C - 125°C