AM-12.000MAGE-T
Numer produktu DigiKey
887-1720-2-ND - Taśma i szpula (TR)
887-1720-1-ND - Taśma cięta (CT)
887-1720-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AM-12.000MAGE-T
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±30ppm Kryształy 12pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
12pF