4700-009MLF
Numer produktu DigiKey
410-1197-2-ND - Taśma i szpula (TR)
410-1197-1-ND - Taśma cięta (CT)
410-1197-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
4700-009MLF
Opis
FILTER LC(PI) 0.1UH/470PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LC (Pi) EMI Filtry Trzeci Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał L = 0,1µH, C = 470pF 10 A Pastilă, Pătrat
Kategoria
Prąd
10 A
Producent
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Wartości
L = 0,1µH, C = 470pF
Seria
Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Dolnoprzepustowe
Napięcie - znamionowe
100V
Rząd filtra
Trzeci
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
LC (Pi)
Obudowa / skrzynia
Pastilă, Pătrat
Liczba kanałów
1
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,090" (8,00mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Wartość tłumienia
16dB przy 100MHz
Wysokość
0,095" (2,41mm)