4400-034LF
Numer produktu DigiKey
410-1154-ND
Producent
Numer produktu producenta
4400-034LF
Opis
CAP FEEDTHRU 100V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kondensatory przelotowe 100V 10 A Osiowe, tuleja
Kategoria
Prąd
10 A
Producent
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Tłumienność
30dB przy 100MHz
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Osiowe, tuleja
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,156" x 0,340" (3,97mm x 8,64mm) (śr. x dł.)
Typ
Przepust
Rozmiar gwintu
4-40
Napięcie - znamionowe
100V