4100-053LF
Numer produktu DigiKey
410-1055-ND
Producent
Numer produktu producenta
4100-053LF
Opis
FILTER LC(PI) 5000PF/10000PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LC (Pi) EMI Filtry Trzeci Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał C = 5000pF, 10000pF 10 A Promieniowe, oczko - wtyk PC
Kategoria
Wartość tłumienia
60dB przy 100MHz
Producent
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prąd
10 A
Seria
Wartości
C = 5000pF, 10000pF
Opakowanie
Zbiorcze
Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Dolnoprzepustowe
Napięcie - znamionowe
200V
Rząd filtra
Trzeci
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Technologia
LC (Pi)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, oczko - wtyk PC
Liczba kanałów
1
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,600" (5,08mm x 15,24mm) (śr. x dł.)