4100-003LF
Numer produktu DigiKey
410-1054-ND
Producent
Numer produktu producenta
4100-003LF
Opis
FILTER LC(PI) 3000PF CUSTOM
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LC (Pi) EMI Filtry Trzeci Zamówienie Dolnoprzepustowe 1 kanał C = 3000pF 15 A Osiowe, zaczep
Kategoria
Wartość tłumienia
50dB przy 100MHz
Producent
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prąd
15 A
Seria
Wartości
C = 3000pF
Opakowanie
Zbiorcze
Ochrona przez wyładowaniami elektrostatycznymi
Brak
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Dolnoprzepustowe
Napięcie - znamionowe
50V
Rząd filtra
Trzeci
Typ mocowania
Niestandardowe
Technologia
LC (Pi)
Obudowa / skrzynia
Osiowe, zaczep
Liczba kanałów
1
Rozmiar / wymiar
0,140" x 0,275" (3,55mm x 6,98mm) (śr. x dł.)