PUP150N3-12
Numer produktu DigiKey
3989-PUP150N3-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PUP150N3-12
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 150 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Moc (W)
150 W
Producent
TT Electronics/Power Partners Inc.
Zużycie energii bez obciążenia
150mW
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Torba
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
70,9" (1,80m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,96" x 2,98" x 1,00" (151,4mm x 75,7mm x 25,4mm) (dł. x szer. x wys.) (dł. x szer. x wys.) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, GS, TUV
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A