PUP120N3-12
Numer produktu DigiKey
3989-PUP120N3-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PUP120N3-12
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 120 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW
Producent
TT Electronics/Power Partners Inc.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom VI
Opakowanie
Torba
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
5,96" x 2,98" x 1,00" (151,4mm x 75,7mm x 25,4mm) (dł. x szer. x wys.) (dł. x szer. x wys.) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, GS, TUV
Napięcie - wyjściowe
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
120 W