PEAMW6NA-12-B1
Numer produktu DigiKey
3989-PEAMW6NA-12-B1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEAMW6NA-12-B1
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 6 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW
Producent
TT Electronics/Power Partners Inc.
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Torba
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
70,9" (1,80m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,12" x 1,61" x 0,94" (53,8mm x 40,9mm x 23,9mm) (dł. x szer. x wys.) (dł. x szer. x wys.) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, FCC, TUV
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Numer standardowy
Moc (W)
6 W