PEAMW20I-14-B1
Numer produktu DigiKey
3989-PEAMW20I-14-B1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEAMW20I-14-B1
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Szczegółowy opis
24V 20 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Długość sznura
70,9" (1,80m)
Typ wejścia
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Złącze wejściowe
Wiele ostrzy
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,25" x 1,54" x 1,34" (57,2mm x 39,0mm x 34,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Prąd - wyjściowy (maks.)
830mA
Numer standardowy
Moc (W)
20 W