PEAMW12NA-10-B1
Numer produktu DigiKey
3989-PEAMW12NA-10-B1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEAMW12NA-10-B1
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Szczegółowy opis
5V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Długość sznura
70,9" (1,80m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,12" x 1,61" x 0,94" (53,8mm x 40,9mm x 23,9mm) (dł. x szer. x wys.) (dł. x szer. x wys.) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
5V
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,4A
Numer standardowy
Moc (W)
12 W