PEAMW12I-10-B1
Numer produktu DigiKey
3989-PEAMW12I-10-B1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEAMW12I-10-B1
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (jedno ostrze w zestawie) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW
Producent
TT Electronics/Power Partners Inc.
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Torba
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
70,9" (1,80m)
Typ wejścia
Wiele ostrzy (jedno ostrze w zestawie)
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,20" x 1,46" x 1,26" (55,9mm x 37,1mm x 32,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
5V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, FCC, TUV
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,4A
Numer standardowy
Moc (W)
12 W