PEAMD120-12-B2
Numer produktu DigiKey
3989-PEAMD120-12-B2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PEAMD120-12-B2
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 120 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
210mW
Producent
TT Electronics/Power Partners Inc.
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Torba
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
47" (1,20m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,40" x 2,30" x 1,30" (137,2mm x 58,4mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, FCC, TUV
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Numer standardowy
Moc (W)
120 W