OPB350W250Z
Numer produktu DigiKey
365-1240-ND
Producent
Numer produktu producenta
OPB350W250Z
Opis
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki optyczne Ciecz 0,250" (6,35mm) Fototranzystor Moduł, fabryczne oprzewodowanie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OPB350W250Z Modele
Kategoria
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
50 mA
Producent
TT Electronics/Optek Technology
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
50 mA
Seria
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
30 V
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Odległość wykrywania
0,250" (6,35mm)