P230-2EC22BR20K
P230-2EC22BR20K
P230-2EC22BR20K
Numer produktu DigiKey
987-1660-ND
Producent
Numer produktu producenta
P230-2EC22BR20K
Opis
POT 20K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,5W, 1/2W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
TT Electronics/BI
Obrót
300°
Seria
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Rezystancja (omy)
20k
Długość aktuatora
0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Gwint tulei
3/8-32
Przełącznik wbudowany
Brak
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,945" (24,00mm)