P160KNP-0EC15A10K
P160KNP-0EC15A10K
P160KNP-0EC15A10K
Numer produktu DigiKey
987-1718-ND
Producent
Numer produktu producenta
P160KNP-0EC15A10K
Opis
POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LOG
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,1W, 1/10W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)