93PR100KLF
Numer produktu DigiKey
987-1172-ND
Producent
Numer produktu producenta
93PR100KLF
Opis
TRIMMER 100K OHM 1W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms 1W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
93PR100KLF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
TT Electronics/BI
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Skrzynka
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
1W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,500" (12,70mm)
Tolerancja
±10%