89PR500KLF
Numer produktu DigiKey
987-1562-ND
Producent
Numer produktu producenta
89PR500KLF
Opis
TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 kOhms 0,75W, 3/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 20.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
89PR500KLF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
TT Electronics/BI
Liczba obrotów
20.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
500 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,75W, 3/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,750" x 0,190" (19,05mm x 4,83mm)
Tolerancja
±10%