82PR100LF
Numer produktu DigiKey
987-1824-ND
Producent
Numer produktu producenta
82PR100LF
Opis
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms 0,5W, 1/2W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
82PR100LF Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
TT Electronics/BI
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 Ohms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,250" (6,35mm)
Tolerancja
±10%