22AR10KLFTR
Numer produktu DigiKey
987-1004-2-ND - Taśma i szpula (TR)
987-1004-1-ND - Taśma cięta (CT)
987-1004-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
22AR10KLFTR
Opis
TRIMMER 10KOHM 0.125W J LEAD TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
85 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,125W, 1/8W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 1.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
22AR10KLFTR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
TT Electronics/BI
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowawa 0,138" x 0,126" (3,50mm x 3,20mm)
Tolerancja
±20%