301-RG59-301/36
Numer produktu DigiKey
4958-301-RG59-301/36-ND
Producent
Triplett
Numer produktu producenta
301-RG59-301/36
Opis
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Standardowy czas realizacji przez producenta
1 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do BNC RG-59 36,00" (914,40mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka BNC
Producent
Triplett
Płeć 2. styku
Męskie
Opakowanie
Torba
Długość
36,00" (914,40mm)