WSX120-2000
Numer produktu DigiKey
237-2141-ND
Producent
Numer produktu producenta
WSX120-2000
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V 24 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (w zestawie) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WSX120-2000 Modele
Kategoria
Moc (W)
24 W
Producent
Triad Magnetics
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Seria
Polaryzacja
Środek dodatni
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
Poziom VI
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Temperatura robocza
0°C - 45°C
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Typ wejścia
Wiele ostrzy (w zestawie)
Długość sznura
72" (1,83m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Złącze wejściowe
Wiele ostrzy
Napięcie - wyjściowe
12V
Rozmiar / wymiar
3,02" x 1,87" x 1,38" (76,8mm x 47,5mm x 35,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A