WSU120-2000-13
Numer produktu DigiKey
237-2229-ND
Producent
Numer produktu producenta
WSU120-2000-13
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Szczegółowy opis
12V 24 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Modele EDA/CAD
WSU120-2000-13 Modele
Kategoria
Moc (W)
24 W
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Długość sznura
72" (1,83m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe
12V
Rozmiar / wymiar
3,03" x 1,89" x 1,22" (77,0mm x 48,0mm x 31,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A