WSU075-1500
Numer produktu DigiKey
237-2267-ND
Producent
Numer produktu producenta
WSU075-1500
Opis
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 11W
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7,5V 11 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WSU075-1500 Modele
Kategoria
Moc (W)
11 W
Producent
Triad Magnetics
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Seria
Polaryzacja
Środek dodatni
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Aktywny
Sprawność
Poziom VI
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Typ wejścia
Stałe ostrze
Długość sznura
72" (1,83m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wyjściowe
7,5V
Rozmiar / wymiar
2,80" x 1,69" x 1,18" (71,0mm x 43,0mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,5A