WAU24-1800
Numer produktu DigiKey
237-1891-ND
Producent
Numer produktu producenta
WAU24-1800
Opis
AC/AC WALL MNT ADPT 24VAC 1.8A
Szczegółowy opis
24V~ 1,8A AC/AC Zewnętrzny Montaż ścienny Adapter Stałe ostrze Wejście
Modele EDA/CAD
WAU24-1800 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,8A
Moc (W)
43 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Rozmiar / wymiar
2,17" x 2,68" x 3,35" (55,0mm x 68,0mm x 85,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Napięcie - wejściowe
120V~
Długość sznura
72" (1,83m)
Napięcie - wyjściowe
24V~