WAU200-600
Numer produktu DigiKey
WAU200-600-ND
Producent
Numer produktu producenta
WAU200-600
Opis
AC/AC WALL MNT ADPT 20VAC 600MA
Szczegółowy opis
20V~ 600mA AC/AC Zewnętrzny Montaż ścienny Adapter Stałe ostrze Wejście
Modele EDA/CAD
WAU200-600 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Moc (W)
12 W
Producent
Triad Magnetics
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
-10°C - 50°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Rozmiar / wymiar
1,89" x 2,36" x 3,15" (48,0mm x 60,0mm x 80,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
cULus
Napięcie - wejściowe
120V~
Napięcie - wyjściowe
20V~
Długość sznura
72" (1,83m)
Prąd - wyjściowy (maks.)
600mA