WAU16-400
Numer produktu DigiKey
237-1886-ND
Producent
Numer produktu producenta
WAU16-400
Opis
AC/AC WALL MNT ADPT 16VAC 400MA
Szczegółowy opis
16V~ 400mA AC/AC Zewnętrzny Montaż ścienny Adapter Stałe ostrze Wejście
Modele EDA/CAD
WAU16-400 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Moc (W)
6 W
Producent
Triad Magnetics
Zużycie energii bez obciążenia
500mW (maks.)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
80%
Temperatura robocza
-10°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Rozmiar / wymiar
1,61" x 1,97" x 2,76" (41,0mm x 50,0mm x 70,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Napięcie - wejściowe
120V~
Napięcie - wyjściowe
16V~
Długość sznura
72" (1,83m)
Prąd - wyjściowy (maks.)
400mA