WAU12-1500
Numer produktu DigiKey
237-1879-ND
Producent
Numer produktu producenta
WAU12-1500
Opis
AC/AC WALL MNT ADPT 12VAC 1.5A
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V~ 1,5A AC/AC Zewnętrzny Montaż ścienny Adapter Stałe ostrze Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WAU12-1500 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,5A
Producent
Triad Magnetics
Moc (W)
18 W
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Rozmiar / wymiar
1,89" x 2,36" x 3,15" (48,0mm x 60,0mm x 80,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Forma
Montaż ścienny
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wejściowe
120V~
Długość sznura
72" (1,83m)
Napięcie - wyjściowe
12V~