WAU090-1200-S
Numer produktu DigiKey
WAU090-1200-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
WAU090-1200-S
Opis
AC/AC WALL MNT ADPT 9VAC 1.2A
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9V~ 1,2A AC/AC Zewnętrzny Montaż ścienny Adapter Stałe ostrze Wejście
Modele EDA/CAD
WAU090-1200-S Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,2A
Moc (W)
12 W
Seria
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Sprawność
83%
Temperatura robocza
-10°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Zacisk główkowy
Rozmiar / wymiar
1,89" x 2,36" x 3,15" (48,0mm x 60,0mm x 80,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
120V~
Napięcie - wyjściowe
9V~