WAU090-1200-G
Numer produktu DigiKey
WAU090-1200-G-ND
Producent
Numer produktu producenta
WAU090-1200-G
Opis
AC/AC WALL MNT ADPT 9VAC 1.2A
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9V~ 1,2A AC/AC Zewnętrzny Montaż ścienny Adapter Stałe ostrze Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
WAU090-1200-G Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Moc (W)
12 W
Producent
Triad Magnetics
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
83%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-10°C - 40°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Prostokątne, 3 pozycje
Forma
Montaż ścienny
Rozmiar / wymiar
1,89" x 2,36" x 3,15" (48,0mm x 60,0mm x 80,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Agencja zatwierdzająca
cULus
Napięcie - wejściowe
120V~
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wyjściowe
9V~
Długość sznura
72" (1,83m)
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,2A