WAU060-2000-SG | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 237-2198-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | WAU060-2000-SG |
Opis | AC/AC WALL MNT ADAPTER 6VAC 2A |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 6V~ 2A AC/AC Zewnętrzny Montaż ścienny Adapter Stałe ostrze Wejście |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | WAU060-2000-SG Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy (maks.) 2A |
Producent Triad Magnetics | Moc (W) 12 W |
Seria | Zużycie energii bez obciążenia 210mW (maks.) |
Opakowanie Zbiorcze | Zastosowania ITE (handel) |
Status części Aktywny | Sprawność 83% |
Region wykorzystania Ameryka Północna | Temperatura robocza -10°C - 40°C |
Forma Montaż ścienny | Złącze wyjściowe Zacisk główkowy |
Typ wejścia Stałe ostrze | Rozmiar / wymiar 1,89" x 2,36" x 3,15" (48,0mm x 60,0mm x 80,0mm) (dł. x szer. x wys.) |
Napięcie - wejściowe 120V~ | Agencja zatwierdzająca cULus |
Napięcie - wyjściowe 6V~ | Złącze wejściowe NEMA 1-15P |