VPT24-10420
Numer produktu DigiKey
237-1353-ND
Producent
Numer produktu producenta
VPT24-10420
Opis
PWR XFMR TOROIDAL 250VA CHAS MT
Szczegółowy opis
Toroidalny 250VA Transformatory mocy 115V, 230V Pierwotne Równoległe 12V, szeregowe 24V Wtórne Równoległe 20,84A, szeregowe 10,42A Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
VPT24-10420 Modele
Moc - maks.
250VA
Rozmiar / wymiar
112,00mm x 54,00mm (śr. x szer.)
Napięcie - pierwotne
115V, 230V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
58,0mm
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 12V, szeregowe 24V
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 20,84A, szeregowe 10,42A