VPT230-2170
Numer produktu DigiKey
237-1357-ND
Producent
Numer produktu producenta
VPT230-2170
Opis
PWR XFMR TOROIDAL 500VA CHAS MT
Szczegółowy opis
Toroidalny 500VA Transformatory mocy 115V, 230V Pierwotne Równoległe 115V, szeregowe 230V Wtórne Równoległe 4,34A, szeregowe 2,17A Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
VPT230-2170 Modele
Moc - maks.
500VA
Rozmiar / wymiar
140,00mm x 60,00mm (śr. x szer.)
Napięcie - pierwotne
115V, 230V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
66,0mm
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 115V, szeregowe 230V
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 4,34A, szeregowe 2,17A