VPT18-13800
Numer produktu DigiKey
237-1351-ND
Producent
Numer produktu producenta
VPT18-13800
Opis
PWR XFMR TOROIDAL 250VA CHAS MT
Szczegółowy opis
Toroidalny 250VA Transformatory mocy 115V, 230V Pierwotne Równoległe 9V, szeregowe 18V Wtórne Równoległe 27,6A, szeregowe 13,8A Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
VPT18-13800 Modele
Moc - maks.
250VA
Rozmiar / wymiar
112,00mm x 54,00mm (śr. x szer.)
Napięcie - pierwotne
115V, 230V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
58,0mm
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 9V, szeregowe 18V
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 27,6A, szeregowe 13,8A