VPT12-20800
Numer produktu DigiKey
237-1350-ND
Producent
Numer produktu producenta
VPT12-20800
Opis
PWR XFMR TOROIDAL 250VA CHAS MT
Szczegółowy opis
Toroidalny 250VA Transformatory mocy 115V, 230V Pierwotne Równoległe 6V, szeregowe 12V Wtórne Równoległe 41,6A, szeregowe 20,8A Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
VPT12-20800 Modele
Moc - maks.
250VA
Rozmiar / wymiar
112,00mm x 54,00mm (śr. x szer.)
Napięcie - pierwotne
115V, 230V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
58,0mm
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 6V, szeregowe 12V
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 41,6A, szeregowe 20,8A