VPT100-10000
Numer produktu DigiKey
237-1359-ND
Producent
Numer produktu producenta
VPT100-10000
Opis
PWR XFMR TOROIDAL 1000VA CHAS MT
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Toroidalny 1000VA Transformatory mocy 115V, 230V Pierwotne Równoległe 50V, szeregowe 100V Wtórne Równoległe 20A, szeregowe 10A Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VPT100-10000 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Uzwojenia wtórne
Dwie wartości
Producent
Triad Magnetics
Odczep środkowy
Brak
Seria
Moc - maks.
1000VA
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Typ
Toroidalny
Rozmiar / wymiar
175,00mm x 68,00mm (śr. x szer.)
Napięcie - pierwotne
115V, 230V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
76,0mm
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 50V, szeregowe 100V
Napięcie - izolacji
4000Vrms
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 20A, szeregowe 10A