VPP28-2000
Numer produktu DigiKey
237-1094-ND
Producent
Numer produktu producenta
VPP28-2000
Opis
PWR XFMR LAMINATED 56VA TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Laminowany rdzeń 56VA Transformatory mocy 115V, 230V Pierwotne Równoległe 14V, szeregowe 28V Wtórne Równoległe 4A, szeregowe 2A Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VPP28-2000 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Uzwojenia wtórne
Dwie wartości
Producent
Triad Magnetics
Odczep środkowy
Brak
Seria
Moc - maks.
56VA
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyk PC
Typ
Laminowany rdzeń
Rozmiar / wymiar
76,20mm x 63,50mm (dł. x szer.)
Napięcie - pierwotne
115V, 230V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
46,02mm
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 14V, szeregowe 28V
Napięcie - izolacji
4000Vrms
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 4A, szeregowe 2A