VPM240-12500
Numer produktu DigiKey
237-2065-ND
Producent
Numer produktu producenta
VPM240-12500
Opis
PWR XFMR TOROIDAL 3000VA CHAS MT
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Toroidalny 3000VA Transformatory mocy 208V, 240V Pierwotne Równoległe 120V, szeregowe 240V Wtórne Równoległe 25A, szeregowe 12,5A Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VPM240-12500 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Uzwojenia wtórne
Dwie wartości
Producent
Triad Magnetics
Odczep środkowy
Brak
Seria
Moc - maks.
3000VA
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Typ
Toroidalny
Rozmiar / wymiar
Śr. 222,00mm
Napięcie - pierwotne
208V, 240V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
130,00mm
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 120V, szeregowe 240V
Napięcie - izolacji
4000Vrms
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 25A, szeregowe 12,5A