CMF23V-104700-B
Numer produktu DigiKey
237-2287-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF23V-104700-B
Opis
CMC 100MH 700MA 2LN TH
Szczegółowy opis
100 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 700mA DCR 1,99Ohm
Modele EDA/CAD
CMF23V-104700-B Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
700mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1,99Ohm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
300V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
1,142" x 0,591" (29,00mm x 15,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
1,063" (27,00mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
100 mH @ 10 kHz